Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

A A A

p3

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Twoje Zdrowie” powstał z myślą o tym, aby wizyta u lekarza pierwszego kontaktu odbywała się w pełnym komforcie z uwzględnieniem wszystkich potrzeb pacjentów, a opieka medyczna była na najwyższym poziomie.
 
Wszystkie działania, które podjęliśmy mają na celu otoczenie każdego z podopiecznych troską, zainteresowaniem i pomocą w chwili choroby
oraz w każdym momencie, w którym Szanowni Państwo są zainteresowani wizytą w przychodni.
 
W naszej placówce oddajemy do Państwa dyspozycji wysokowykwalifikowaną kadrę lekarską, specjalistów drugiego stopnia oraz pielęgniarki posiadające doświadczenie, wiedzę medyczną i ciepły, pełny zrozumienia stosunek do wszystkich pacjentów. Najmłodszym podopiecznym oraz ich mamom zapewniamy nadzór wykwalifikowanej położnej oraz lekarzy mających doświadczenie w opiece nad noworodkiem i niemowlęciem co daje gwarancję właściwej profilaktyki oraz prawidłowego rozwoju dziecka.p2
 
Świadczymy bezpłatne usługi w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Naszym pacjentem może zostać każda osoba (bez rejonizacji).

 
Dodatkowe atuty to w pełni wyposażone, nowoczesne, klimatyzowane gabinety lekarskie i zabiegowe, aparatura diagnostyczna i konieczny sprzęt medyczny. Mamy wyodrębnione, niezależne od siebie pomieszczenia do badań dzieci zdrowych i dzieci chorych oraz kącik zabawowy.
 

Doskonała lokalizacja naszej placówki w centrum miasta z możliwością bezpłatnego zaparkowania samochodu.
 
Staramy się rejestrować na wyznaczone godziny, żeby nie było tłoku i kolejek.
 
Serdecznie zapraszamy  zainteresowanych do zapisania się do naszej placowki, a my zrobimy wszystko aby opieka medyczna była kompleksowa, przyjazna i dobrze służyła cieszeniu się zdrowiem, a poprzez to szczęściem i zadowoleniem naszych podopiecznych.

A4 Popup

INFORMACJA !!!

SZANOWNY PACJENCIE NA WSZYSTKIE WIZYTY
W GABINECIE LEKARSKIM ZAPISUJEMY WYŁĄCZNIE
PO WCZEŚNIEJSZYM ZAPISIE TELEFONICZNYM NA DANY DZIEŃ
I GODZINĘ  POD NUMERAMI TELEFONÓW:
44 649 40 15,509 498 811
516 088 853
RECEPTY I SKIEROWANIA WYSTAWIANE SĄ
WYŁĄCZNIE W TRAKCIE ROZMOWY TELEFONICZNEJ
Z REJESTRACJĄ LUB LEKARZEM

 

 

all4web